معرفی شرکت

شرکت میکرون توزین (سهامی خاص) یکی از بزرگترین تولید کنندگان باسکول و دستگاه نشاندهنده وزن و اتوماسیون صنعتی می باشد . که در سال ۱۳۸۲ با تکیه بر پیشینه کاری و دانش تخصصی مدیران و با بکارگیری پرسنل مجرب و متخصص به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات توزین و کمک به بخش تولید و صنعت تاسیس گردید . لذا با در اختیار داشتن تنوع گسترده ای از محصولات و ارائه خدمات مربوطه تاثیر بسزایی در جهت دستیابی مشتریان به راه حل های مناسب و ساده تر اندازه گیری ، ایفا نموده است .

 

خلاقیت و نوآوری

شرکت میکرون توزین با استفاده از تجارب ، فعالیتها و ارتباطات شرکتهای تابعه ، شرکای متخصص در ایران و دیگر کشورها توانسته است تنوع محصولات خود در قالب ارائه خدمات نوین و پشتیبانی کامل بصورت موثری ارائه نماید .

 

اجرای اندازه گیری در پروژه های خاص

با توجه به دامنه وسیعی از محصولات خاص که مناسب با اندازه گیری های پویا می باشد میکرون توزین بهترین راه حل را در اختیار سازندگان ماشین های اندازه گیری ، بسته بندی ، پر نمودن یا طبقه بندی محصولات تولیدی خود قرار می دهد .

 

کیفیت ممتاز

کلیه فعالیت های این شرکت مطابق با استاندارد های ایران – اروپا میباشد و ما محصولات خود را مطابق با استاندارد های بین المللی ارائه و تضمین می نمائیم . این تعهد به منظور توسعه یک فرآیند پیوسته موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان می گردد .

 

تولید کننده انواع سیستم های توزین

شرکت میکرون توزین بعنوان یکی از منحصر ترین واحد تولیدی کمک شایانی به بسیاری از صنعتگران در جهت ساخت تجهیزات توزین طبق شرایط و در خواست آنها نموده است که از آن جمله :

– باسکول های جاده ای در ابعاد و تناژ متنوع

– باسکولت در ابعاد و تناژ متنوع

– طراحی و اجرای توزین خاص طبق سفارش

– باسکول های کفه ای در ابعاد و تناژ متنوع

 

قطعات کاربردی توزین

تخصص در مهارت در امر تکنولوژی این امکان را برای شرکت میکرون توزین مهیا ساخته تا راه حل هایی از جمله توزین مخزن تا تاسیسات ویژه در کلیه بخش ها را فراهم آورد .

– شیمیایی و داروسازی

– صنایع مواد غذایی

– خوراک دام وطیور

– مصالح ساختمانی (کارخانجات سیمان – تولید بتن – معادن – سنگ شکن – کارخانجات فولاد )

– اندازه گیری ضایعات

– کنترل فرآیند ساخت و تولید

– محصولات کشاورزی